No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: АЦ Милан vs Лудогорец

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 20:05 часот ќе играат АЦ Милан и Лудогорец Според букмејкерите, во овој натпревар АЦ Милан влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на […]