In the Spotlight

Натпревар на денот: Порто vs Ливерпул

by sorengolf in Натпревар на денот Коментарите се исклучени на Натпревар на денот: Порто vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 19:00 часот ќе играат Порто и Ливерпул Немаме дилема за натпреварот помеѓу Порто и Ливерпул. Со оглед на тоа што оваа сезона Ливерпул игра многу подобро од [...]

Натпревар на денот: Брајтон & Хов Албион vs Кардиф Сити

Натпревар на денот
Во рамките на Премиер лига,вторник во 18:45 часот ќе играат Брајтон & Хов Албион и Кардиф Сити Во Премиер лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Кардиф Ситикој што ќе [...]

Натпревар на денот: Ватфорд vs Арсенал

Натпревар на денот
Во рамките на Премиер лига,понеделник во 19:00 часот ќе играат Ватфорд и Арсенал Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Ватфорд и Арсенал, букмејкерите го фаворизираат тимот на Арсенал. Ние сме тука [...]
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Кристал Палас vs Манчестер Сити

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:05 часот ќе играат Кристал Палас и Манчестер Сити Манчестер Сити ја има улогата на фаворит во натпреварот против Кристал Палас. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти [...]
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Тотенхем Хотспур vs Хадерсфилд Таун

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Тотенхем Хотспур и Хадерсфилд Таун Квалитетот на тимот и домашниот терен, Тотенхем Хотспур го прават фаворит во однос на Хадерсфилд Таун. Тој во дуел влегува [...]

Bet picks Header

Стандард Лиеж - Генк
тип Да постигне погодок - двете екипи
Да @ 1.50
Овој тип беше предложен од Petar на Bet365
Олимпик Лион - Анжер
тип Полувреме/Крај
1/1 @ 1.85
Овој тип беше предложен од Viktor на 1xbet
Депортиво Алавес - Ваљадолид
тип 1X2
1 @ 2.05
Овој тип беше предложен од Viktor на Bet365
Манчестер Сити - Тотенхем Хотспур
тип Вкупно погодоци - над/под
Над 2.50 @ 1.40
Овој тип беше предложен од Petar на Bet365
Јувентус - Фиорентина
тип 1X2
1 @ 1.50
Овој тип беше предложен од Viktor на 1xbet

Најдобри кладилници