In the Spotlight

Спореди ги коефициентите за Евертон vs Кристал Палас

by sorengolf in Натпревар на денот Коментарите се исклучени на Спореди ги коефициентите за Евертон vs Кристал Палас

Во рамките на Премиер лига,недела во 15:00 часот ќе играат Евертон и Кристал Палас Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Евертон и Кристал Палас, букмејкерите сметаат дека Евертон е фаворит само [...]

Спореди ги коефициентите за Челзи vs Манчестер Јунајтед

Натпревар на денот
Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Челзи и Манчестер Јунајтед Според букмејкерите, во овој натпревар Челзи влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата [...]

Натпревар на денот: Селта де Виго vs Депортиво Алавес

Натпревар на денот
петок,19/10 2018 е празник во Шпанија.Селта де Виго и Депортиво Алавес во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Селта де Виго и Депортиво Алавес, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Селта де Виго. [...]
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рајо Махадахонда vs Спортинг Хихон

четврток,18/10 2018 е празник во Шпанија.Рајо Махадахонда и Спортинг Хихон во борба за трите бода. Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Рајо Махадахонда и Спортинг Хихон. Според букмејкерите мал фаворит е Спортинг Хихон. Ние [...]
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Луго vs Алкоркон

среда,17/10 2018 е празник во Шпанија.Луго и Алкоркон во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Луго и Алкоркон акцентот за фаворит го ставаат на Луго. Во [...]

Bet picks Header

Евертон - Кристал Палас
тип 1X2
1 @ 1.88
Овој тип беше предложен од Viktor на 10bet
Стабаек Фудбал - СК Бран
тип Да постигне погодок - двете екипи
Да @ 1.67
Овој тип беше предложен од Viktor на Bet365
Интер Милано - АЦ Милан
тип Да постигне погодок - двете екипи
Да @ 1.70
Овој тип беше предложен од Petar на 1xbet
Вернамо - Гефле
тип 1X2
1 @ 1.55
Овој тип беше предложен од Viktor на 1xbet
Сампдорија - Сасуоло
тип Да постигне погодок - двете екипи
Да @ 1.63
Овој тип беше предложен од Petar на 1xbet

Најдобри кладилници