No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Манчестер Јунајтед

сабота,31/8 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Болоња vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,петок во 18:45 часот ќе играат Болоња и СПАЛ 2013 Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Болоња и СПАЛ 2013, букмејкерите сметаат дека Болоња е фаворит само […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Карабах vs Линфилд

четврток,29/8 2019 е празник во Меѓународен.Карабах и Линфилд во борба за трите бода. Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 29/8 2019 во 16:00 се сретнуваат тимовите на Карабах и Линфилд. Букмејкерите изразито го фаворизираат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Славија Прага vs Клуж

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Славија Прага и Клуж Тимот на Славија Прага, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Олимпијакос

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Краснодар и Олимпијакос За дуелот помеѓу Краснодар и Олимпијакос, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Краснодар. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs УС Лече

Денес понеделник во 18:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Интер Милано и УС Лече На овој натпревар помеѓу Интер Милано и УС Лече домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Бурнмаут vs Манчестер Сити

недела,25/8 2019 е празник во Англија.Бурнмаут и Манчестер Сити во борба за трите бода. Специјално за вас, за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Манчестер Сити ги издвоивме најголемите коефициенти од светските букмејкери. Според нив тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Норвич Сити vs Челзи

сабота,24/8 2019 е празник во Англија.Норвич Сити и Челзи во борба за трите бода. И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet, Betfair […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Астон Вила vs Евертон

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Астон Вила и Евертон Немаме сомнеж за овој натпревар дека Евертон е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs Бате Борисов

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 14:00 часот ќе играат Астана и Бате Борисов Денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и Бате Борисов би требало да мине без проблем. Со оглед на […]