Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs УС Лече

Денес понеделник во 18:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Интер Милано и УС Лече

На овој натпревар помеѓу Интер Милано и УС Лече домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet, Nordicbet и Coral – 1.29
Tipico – 6.50
Fonbet – 17.00

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Dafabet и до добиете коефициент 1.61. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet и Marathonbet со коефициент вреден 2.49.

За овој натпревар помеѓу Интер Милано и УС Лече азискиот хендикеп нуди предност од два гола за УС Лече. Доколку сметате дека Интер Милано има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Fonbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за Интер Милано и УС Лече.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk