Натпревар на денот

Натпревар на денот: Екскурсионистас vs Вила Сан Карлос

недела,30/6 2019 е празник во Аргентина.Екскурсионистас и Вила Сан Карлос во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Екскурсионистас е мал фаворит. Доколку сакате да […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Минск vs Гомел

сабота,29/6 2019 е празник во Белорусија.Минск и Гомел во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Минск и Гомел акцентот за фаворит го ставаат на Минск. Во […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Feronikeli vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,петок во 18:45 часот ќе играат Feronikeli и Санта Колома Feronikeli е огромен фаворит во натпреварот против Санта Колома. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Бери Таун vs Клифтонвил

четврток,27/6 2019 е празник во Меѓународен.Бери Таун и Клифтонвил во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Бери Таун и Клифтонвил, букмејкерите го фаворизираат тимот на Клифтонвил. […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Слоним vs Витебеск

Денес среда во 14:30 дерби натпреварот во Куп помеѓу Слоним и Витебеск И покрај тоа што Витебеск е гостин на дуелот против Слоним, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за победа на Витебеск […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Тре Пене vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 13:00 часот ќе играат Тре Пене и Санта Колома И покрај тоа што Санта Колома игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ботафого (Жоао Песоа) vs Трезе

Денес понеделник во 23:00 дерби натпреварот во Серија Ц помеѓу Ботафого (Жоао Песоа) и Трезе Тимот на Ботафого (Жоао Песоа), според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Слуцк vs Минск

Денес недела во 14:00 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Слуцк и Минск Неизвесен натпревар во Вишаја Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Минск. Сепак, ние сме тука да ви го […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Вила Сан Карлос vs Екскурсионистас

сабота,22/6 2019 е празник во Аргентина.Вила Сан Карлос и Екскурсионистас во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во Примера Ц помеѓу Вила Сан Карлос и Екскурсионистас, букмејкерите сметаат дека Вила Сан […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Зорка-БДУ vs Тарпеда

Денес петок во 15:45 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Зорка-БДУ и Тарпеда Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Зорка-БДУ и Тарпеда акцентот за фаворит го ставаат на Зорка-БДУ. Во […]