Спореди ги коефициентите за Тре Пене vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 13:00 часот ќе играат Тре Пене и Санта Колома

И покрај тоа што Санта Колома игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Cash Point ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.58 за победа на Санта Колома, додека PinnacleSports нуди најголем коефициент за победа на Тре Пене. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на PinnacleSports, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.13.

За натпреварот помеѓу Тре Пене и Санта Колома кој ќе се одигра вторник на 25/6 2019 во 13:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 1.76
Betfair SB – 2.15

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Тре Пене и Санта Колома.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk