No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Астана vs Санта Колома

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и Санта Колома Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 1/8 2019 во 14:00 се сретнуваат тимовите на Астана и Санта Колома. Букмејкерите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Feronikeli vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,петок во 18:45 часот ќе играат Feronikeli и Санта Колома Feronikeli е огромен фаворит во натпреварот против Санта Колома. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Тре Пене vs Санта Колома

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 13:00 часот ќе играат Тре Пене и Санта Колома И покрај тоа што Санта Колома игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат […]