Спореди ги коефициентите за Астана vs Санта Колома

Денес четврток во 14:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и Санта Колома

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 1/8 2019 во 14:00 се сретнуваат тимовите на Астана и Санта Колома.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Астана. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Астана изиграјте на Coral, Ladbrokes и Rivalo.com со коефициент 1.07 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Санта Колома највисоката понуда ја има William Hill вредна 56.00.

На натпреварот помеѓу Астана и Санта Колома се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на PinnacleSports бидејќи коефициентот само таму има вредност 4.12. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Marathonbet со коефициент од 1.26 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Астана и Санта Колома тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk