Спореди ги коефициентите за Цволе vs Вилем 2

Денес петок во 18:00 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Цволе и Вилем 2

Што се однесува до денешниот натпревар во Ередивизија помеѓу Цволе и Вилем 2, букмејкерите сметаат дека Цволе е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Dafabet – 2.08
PinnacleSports – 3.83
Bet 365 – 3.60

На натпреварот помеѓу Цволе и Вилем 2 се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Fonbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.35. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Marathonbet со коефициент од 1.67 .

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Цволе и Вилем 2 нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Вилем 2 и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.10 за Цволе
skybet и Dafabet: 1.83 за Вилем 2

Коефициенти за натпреварот помеѓу Цволе и Вилем 2 тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk