No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Нуева Чикаго vs Платенсе

Денес вторник во 20:05 дерби натпреварот во Примера Б Национал Група А помеѓу Нуева Чикаго и Платенсе Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Нуева Чикаго и Платенсе акцентот за фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Флуминенсе vs Аваи

Денес понеделник во 23:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Флуминенсе и Аваи Според букмејкерите, во овој натпревар Флуминенсе влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Евертон vs Вулверхемптон Вандерерс

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:00 часот ќе играат Евертон и Вулверхемптон Вандерерс За дуелот помеѓу Евертон и Вулверхемптон Вандерерс, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Евертон. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Манчестер Јунајтед

сабота,31/8 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Болоња vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,петок во 18:45 часот ќе играат Болоња и СПАЛ 2013 Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Болоња и СПАЛ 2013, букмејкерите сметаат дека Болоња е фаворит само […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Карабах vs Линфилд

четврток,29/8 2019 е празник во Меѓународен.Карабах и Линфилд во борба за трите бода. Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 29/8 2019 во 16:00 се сретнуваат тимовите на Карабах и Линфилд. Букмејкерите изразито го фаворизираат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Славија Прага vs Клуж

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Славија Прага и Клуж Тимот на Славија Прага, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Олимпијакос

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Краснодар и Олимпијакос За дуелот помеѓу Краснодар и Олимпијакос, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Краснодар. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs УС Лече

Денес понеделник во 18:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Интер Милано и УС Лече На овој натпревар помеѓу Интер Милано и УС Лече домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви […]