Натпревар на денот: Саутемптон vs Манчестер Јунајтед

сабота,31/8 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу
Саутемптон и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Betfair SB. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на 1xbet и Marathonbet бидејќи само таму има коефициент 3.54. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.10 на skybet и 1xbet.

За натпреварот помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед кој ќе се одигра сабота на 31/8 2019 во 11:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 1.99
Betfair SB – 2.05

Коефициенти за натпреварот помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk