No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Евертон vs Вулверхемптон Вандерерс

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:00 часот ќе играат Евертон и Вулверхемптон Вандерерс За дуелот помеѓу Евертон и Вулверхемптон Вандерерс, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Евертон. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Манчестер Јунајтед

сабота,31/8 2019 е празник во Англија.Саутемптон и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Саутемптон и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Јунајтед. […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Бурнмаут vs Манчестер Сити

недела,25/8 2019 е празник во Англија.Бурнмаут и Манчестер Сити во борба за трите бода. Специјално за вас, за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Манчестер Сити ги издвоивме најголемите коефициенти од светските букмејкери. Според нив тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Норвич Сити vs Челзи

сабота,24/8 2019 е празник во Англија.Норвич Сити и Челзи во борба за трите бода. И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet, Betfair […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Астон Вила vs Евертон

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Астон Вила и Евертон Немаме сомнеж за овој натпревар дека Евертон е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Вулверхемптон Вандерерс vs Манчестер Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,понеделник во 19:00 часот ќе играат Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Јунајтед Дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Вулверхемптон Вандерерс и Манчестер Јунајтед кој што ќе се одигра понеделник на 19/8 2019 […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Шефилд Јунајтед vs Кристал Палас

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:00 часот ќе играат Шефилд Јунајтед и Кристал Палас Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Шефилд Јунајтед и Кристал Палас акцентот за фаворит го […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Арсенал vs Барнли

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Арсенал и Барнли Арсенал е огромен фаворит во натпреварот против Барнли. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ростов vs Крилја Советов

Денес понеделник во 17:00 дерби натпреварот во Премиер Лига помеѓу Ростов и Крилја Советов Според букмејкерите, во овој натпревар Ростов влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Лестер Сити vs Вулверхемптон Вандерерс

недела,11/8 2019 е празник во Англија.Лестер Сити и Вулверхемптон Вандерерс во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Лестер Сити и Вулверхемптон Вандерерс акцентот за фаворит го […]