Натпревар на денот: Бурнмаут vs Манчестер Сити

недела,25/8 2019 е празник во Англија.Бурнмаут и Манчестер Сити во борба за трите бода.

Специјално за вас, за натпреварот помеѓу Бурнмаут и Манчестер Сити ги издвоивме најголемите коефициенти од светските букмејкери. Според нив тимот на Манчестер Сити има огромна шанса за победа, па затоа и коефициентот е доста мал. Најдобрата понуда за победа на Манчестер Сити ја има Unibet вредна 1.19. За нерешен исход на овој натпревар, највисоката понуда ја издвојуваме од [%BOOK_1X2_Х%] со коефициент [%ODDS_1X2_Х%]. Доколку сметате дека на овој натпревар ќе има изненадување во поглед на резултатот и вашето мислење е победа на Бурнмаут изиграјте го на Fonbet бидејќи коефициентот таму е најголем и има вредност од 20.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Cash Point, bwin, Sportingbet и Interwetten и до добиете коефициент 1.36. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betfair SB со коефициент вреден 3.50.

Комплетна понуда на коефициенти за Бурнмаут и Манчестер Сити.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk