Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ХЈК vs Црвена Звезда

Денес среда во 16:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Црвена Звезда Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Црвена Звезда, букмејкерите го фаворизираат […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Макаби Тел Авив vs Клуж

вторник,30/7 2019 е празник во Меѓународен.Макаби Тел Авив и Клуж во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж, букмејкерите сметаат дека […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рубин Казан vs Ахмат Грозни

понеделник,29/7 2019 е празник во Русија.Рубин Казан и Ахмат Грозни во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Рубин Казан е мал фаворит. Доколку сакате […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Горица vs Осијек

недела,28/7 2019 е празник во Хрватска.Горица и Осијек во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Горица е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Славен Белупо Копривница vs Динамо Загреб

Денес сабота во 17:00 дерби натпреварот во 1. ХНЛ помеѓу Славен Белупо Копривница и Динамо Загреб Динамо Загреб ја има улогата на фаворит во натпреварот против Славен Белупо Копривница. Ние специјално за вас ги одделивме […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Запрешич vs Истра 1961

Во рамките на 1. ХНЛ,петок во 18:00 часот ќе играат Интер Запрешич и Истра 1961 Во 1. ХНЛ не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Интер Запрешич и Истра 1961кој што ќе се игра петок на […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Пјуник vs Јаблонец

четврток,25/7 2019 е празник во Меѓународен.Пјуник и Јаблонец во борба за трите бода. Немаме сомнеж за овој натпревар дека Јаблонец е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Бате Борисов vs Розенборг ВК

среда,24/7 2019 е празник во Меѓународен.Бате Борисов и Розенборг ВК во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Бате Борисов и Розенборг ВК акцентот за фаворит го […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Викторија Плзен vs Олимпијакос

Денес вторник во 17:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Викторија Плзен и Олимпијакос Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Викторија Плзен и Олимпијакос акцентот за фаворит го […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Сао Паоло ФЦ vs Чапекоенсе

Денес понеделник во 23:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Сао Паоло ФЦ и Чапекоенсе Според букмејкерите, во овој натпревар Сао Паоло ФЦ влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува […]