Спореди ги коефициентите за ХЈК vs Црвена Звезда

Денес среда во 16:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Црвена Звезда

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу
ХЈК и Црвена Звезда, букмејкерите го фаворизираат тимот на Црвена Звезда. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Unibet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Fonbet бидејќи само таму има коефициент 3.80. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 1.87 на 1xbet и Coral.

За натпреварот помеѓу ХЈК и Црвена Звезда кој ќе се одигра среда на 31/7 2019 во 16:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.90
PinnacleSports – 2.04

Коефициенти за натпреварот помеѓу ХЈК и Црвена Звезда тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk