Натпревар на денот: Макаби Тел Авив vs Клуж

вторник,30/7 2019 е празник во Меѓународен.Макаби Тел Авив и Клуж во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж, букмејкерите сметаат дека Макаби Тел Авив е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Interwetten – 2.00
Fonbet – 3.40
Coral – 4.50

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 35.6%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 64.4%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 12bet.com со коефициент од 2.80. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Fonbet за да имате коефициент од 1.55.

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Клуж и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Interwetten: 2.00 за Макаби Тел Авив
Dafabet: 1.94 за Клуж

Коефициенти за натпреварот помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk