Натпревар на денот

Натпревар на денот: Џенова vs Кротоне

Денес четврток во 20:00 дерби натпреварот во Куп на Италија помеѓу Џенова и Кротоне Денешниот натпревар во Куп на Италија помеѓу Џенова и Кротоне би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Стоук Сити ФК vs Ливерпул ФК

Во рамките на Премиер лига,среда во 20:00 часот ќе играат Стоук Сити ФК и Ливерпул ФК Што се однесува до натпреварот помеѓу Стоук Сити ФК и Ливерпул ФК ние специјално за вас ги издвоивме највисоките […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ватфорд vs Манчестер Јунајтед ФК

вторник,28/11 2017 е празник во Англија.Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК во борба за трите бода. Кога станува збор за натпреварот меѓу Ватфорд и Манчестер Јунајтед ФК, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Аталанта vs Беневенто

понеделник,27/11 2017 е празник во Италија.Аталанта и Беневенто во борба за трите бода. Квалитетот на тимот и домашниот терен, [% HOMETEAM%] го прават фаворит во однос на Беневенто. Тој во дуел влегува со шанса вредна […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Милан vs Торино

Во рамките на Серија А,недела во 14:00 часот ќе играат Милан и Торино Според букмејкерите, во овој натпревар Милан влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ливерпул ФК vs Челси ФК

Денес сабота во 17:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Ливерпул ФК и Челси ФК Во Премиер лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Ливерпул ФК и Челси ФКкој што ќе се игра сабота на […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Вест Хем Јунајтед vs Лестер Сити ФК

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Лестер Сити ФК Нашето мислење во врска со конечниот исход на дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Лестер Сити ФК е […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Зенит vs Вардар

Денес четврток во 18:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Зенит и Вардар Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 23/11 2017 во 18:00 се сретнуваат тимовите на Зенит и Вардар. Букмејкерите изразито го […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Барселона

Денес среда во 19:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Јувентус и Барселона Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Барселона. Сепак, ние сме […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: АПОЕЛ vs Реал Мадрид

вторник,21/11 2017 е празник во Меѓународен.АПОЕЛ и Реал Мадрид во борба за трите бода. Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, вторник на 21/11 2017 во 19:45 ќе се одигра натпреварот помеѓу АПОЕЛ и Реал […]