Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Барселона

Денес среда во 19:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Јувентус и Барселона

Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Барселона. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Јувентус може да по помножете со 3.05 во Unibet и Interwetten и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.40 во Paddy Power, Nordicbet, Betsson Sportsbook, Betway, skybet и Betfair SB. Највисокиот коефициент за победа на Барселона е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Јувентус и Барселона да бидат постигнати неколку голови.
Dafabet ни нуди 2.03 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.92 за 0-2 гола.

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Јувентус и Барселона му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Јувентус да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet и 1xbet нуди коефициент вреден 2.16.
За Барселона да си замине како победник Dafabet наградува со влог помножен по 1.82.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Јувентус и Барселона тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk