Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Кардиф Сити vs Барнли

Денес недела во 15:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Кардиф Сити и Барнли Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Кардиф Сити и Барнли акцентот за фаворит го ставаат на […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Манчестер Јунајтед

сабота,29/9 2018 е празник во Англија.Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Манчестер Јунајтед, букмејкерите го фаворизираат […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Рајо Ваљекано vs Еспањол

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Рајо Ваљекано и Еспањол Неизвесен натпревар во Ла Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Еспањол. Сепак, ние сме тука да ви […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за СПАЛ 2013 vs Сасуоло

Во рамките на Серија А,четврток во 17:00 часот ќе играат СПАЛ 2013 и Сасуоло Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу СПАЛ 2013 и Сасуоло акцентот за фаворит го ставаат на […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Удинезе vs Лацио

среда,26/9 2018 е празник во Италија.Удинезе и Лацио во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Удинезе и Лацио, букмејкерите го фаворизираат тимот на Лацио. Ние сме тука […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs Фиорентина

Во рамките на Серија А,вторник во 19:00 часот ќе играат Интер Милано и Фиорентина Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интер Милано и Фиорентина би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Крилја Советов vs Краснодар

Во рамките на Премиер Лига,понеделник во 15:30 часот ќе играат Крилја Советов и Краснодар Немаме дилема за натпреварот помеѓу Крилја Советов и Краснодар. Со оглед на тоа што оваа сезона Краснодар игра многу подобро од […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 12:30 часот ќе играат Вест Хем Јунајтед и Челзи Кога станува збор за натпреварот меѓу Вест Хем Јунајтед и Челзи, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фулам vs Ватфорд

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Фулам и Ватфорд Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Фулам е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сасуоло vs Емполи

Денес петок во 18:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Сасуоло и Емполи Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Сасуоло и Емполи, букмејкерите сметаат дека Сасуоло е фаворит само поради тоа […]