Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 12:30 часот ќе играат Вест Хем Јунајтед и Челзи

Кога станува збор за натпреварот меѓу Вест Хем Јунајтед и Челзи, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви ги претставиме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Вест Хем Јунајтед,7.00 нуди коефициент од 7.00. Најголемата понуда за реми е од Betfair SB со вредност на коефициентот 1.60. Фаворитот да победи, највисоката понуда е 1.60 и може да ја најдете на Interwetten.

За дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Челзи ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.41 – 0-2 гола
1xbet – 1.66 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за Вест Хем Јунајтед и Челзи.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!