Спореди ги коефициентите за Салзбург vs Шкендија 79

Денес среда во 17:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Салзбург и Шкендија 79

За натпреварот помеѓу Салзбург и Шкендија 79, светските букмејкери тимот на Салзбург го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
Fonbet и Bet 365 – 1.11
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
1xbet – 36.00

За дуелот помеѓу Салзбург и Шкендија 79 ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.91 – 0-2 гола
bwin – 1.45 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Салзбург и Шкендија 79 тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!