Спореди ги коефициентите за Астана vs Динамо Загреб

вторник,7/8 2018 е празник во Меѓународен.Астана и Динамо Загреб во борба за трите бода.

Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Астана и Динамо Загребкој што ќе се игра вторник на 7/8 2018 во 14:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Marathonbet и Dafabet дава коефициент 2.06, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Bet 365 во вредност од 4.20. За реми, понудата ја издвојуваме од Marathonbet со вредност од 3.38.

За натпреварот помеѓу Астана и Динамо Загреб кој ќе се одигра вторник на 7/8 2018 во 14:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.65
1xbet и William Hill – 2.38

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Динамо Загреб и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Betfred: 1.80
Dafabet: 2.19

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Астана и Динамо Загреб.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk