Натпревар на денот: Локомотив Москва vs Шалке 04

среда,3/10 2018 е празник во Меѓународен.Локомотив Москва и Шалке 04 во борба за трите бода.

Дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 кој што ќе се одигра среда на 3/10 2018 во 16:55 букмејкерите укажуваат дека силата на Шалке 04 е поголема во однос на Локомотив Москва. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Локомотив Москва, најголемиот коефициент е 3.90 на Betfair SB. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Marathonbet и PinnacleSports, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Interwetten во вредност од 2.40.

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.51 за 3 или повќе голови, додека Interwetten нуди 1.65 за 0-2 гола.

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Локомотив Москва да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 2.64.
За Шалке 04 да си замине како победник Interwetten наградува со влог помножен по 1.65.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk