No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Локомотив Москва vs Шалке 04

среда,3/10 2018 е празник во Меѓународен.Локомотив Москва и Шалке 04 во борба за трите бода. Дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 кој што ќе се одигра среда на […]