No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Манчестер Сити vs Шалке 04

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 20:00 часот ќе играат Манчестер Сити и Шалке 04 Што се однесува до натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Шалке 04, букмејкерите го фаворизираат тимот на Манчестер Сити. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Херта БСК vs Шалке 04

петок,25/1 2019 е празник во Германија.Херта БСК и Шалке 04 во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Херта БСК е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Шалке 04 vs Баер Леверкузен

среда,19/12 2018 е празник во Германија.Шалке 04 и Баер Леверкузен во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Шалке 04 е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Шалке 04 vs Локомотив Москва

вторник,11/12 2018 е празник во Меѓународен.Шалке 04 и Локомотив Москва во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Шалке 04 и Локомотив Москва, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Шалке 04. Имајќи во предвид […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Локомотив Москва vs Шалке 04

среда,3/10 2018 е празник во Меѓународен.Локомотив Москва и Шалке 04 во борба за трите бода. Дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Локомотив Москва и Шалке 04 кој што ќе се одигра среда на […]