No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Славија Прага vs Клуж

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Славија Прага и Клуж Тимот на Славија Прага, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Олимпијакос

Денес вторник во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Краснодар и Олимпијакос За дуелот помеѓу Краснодар и Олимпијакос, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Краснодар. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јанг Бојс vs Црвена Звезда

среда,21/8 2019 е празник во Меѓународен.Јанг Бојс и Црвена Звезда во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Јанг Бојс и Црвена Звезда, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Јанг Бојс. Имајќи во предвид […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Клуж vs Славија Прага

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 19:00 часот ќе играат Клуж и Славија Прага Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Клуж и Славија Прага. Според букмејкерите мал фаворит е Славија Прага. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Карабах vs АПОЕЛ

вторник,13/8 2019 е празник во Меѓународен.Карабах и АПОЕЛ во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Карабах и АПОЕЛ, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Карабах. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Краснодар vs Порто

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:00 часот ќе играат Краснодар и Порто Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Порто. Сепак, ние сме […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПАОК vs Ајакс

вторник,6/8 2019 е празник во Меѓународен.ПАОК и Ајакс во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ПАОК и Ајакс, букмејкерите го фаворизираат тимот на Ајакс. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ХЈК vs Црвена Звезда

Денес среда во 16:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Црвена Звезда Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Црвена Звезда, букмејкерите го фаворизираат […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Макаби Тел Авив vs Клуж

вторник,30/7 2019 е празник во Меѓународен.Макаби Тел Авив и Клуж во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Макаби Тел Авив и Клуж, букмејкерите сметаат дека […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Бате Борисов vs Розенборг ВК

среда,24/7 2019 е празник во Меѓународен.Бате Борисов и Розенборг ВК во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Бате Борисов и Розенборг ВК акцентот за фаворит го […]