Натпревар на денот: Карабах vs АПОЕЛ

вторник,13/8 2019 е празник во Меѓународен.Карабах и АПОЕЛ во борба за трите бода.

За дуелот помеѓу Карабах и АПОЕЛ, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Карабах. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро изедначни, букмејкерите сметаат дека домашниот терен им носи мала предност на домаќините, па затоа и се фаворити. Понудата од Unibet е 2.20 за победа на домаќинот, највисоката понуда за победа на гостинот ја има Bet 365 со вредност 3.75. За реми највисоката понуда е во сопственост на 1xbet со вредност од 3.38.

За натпреварот помеѓу Карабах и АПОЕЛ кој ќе се одигра вторник на 13/8 2019 во 16:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet и 1xbet – 1.71
Dafabet – 2.30

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на АПОЕЛ и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
PinnacleSports: 1.85
Dafabet: 2.08

Комплетна понуда на коефициенти за Карабах и АПОЕЛ.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk