Спореди ги коефициентите за Атромитос vs Легија Варшава

среда,14/8 2019 е празник во Меѓународен.Атромитос и Легија Варшава во борба за трите бода.

Немаме сомнеж за овој натпревар дека Легија Варшава е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Атромитос.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Betfair SB: 3.80
Unibet: 3.35
Betfair SB, Rivalo.com, Betsson Sportsbook, Sportingbet, bwin, Tipico, Fonbet, Coral и Ladbrokes: 2.15

За натпреварот помеѓу Атромитос и Легија Варшава кој ќе се одигра среда на 14/8 2019 во 16:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Rivalo.com – 1.60
Betfair SB и Marathonbet – 2.45

Коефициенти за натпреварот помеѓу Атромитос и Легија Варшава тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!