Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Спортинг Лисабон

Денес среда во 18:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон

На овој натпревар помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Unibet – 1.45
Interwetten – 5.30
Cash Point – 9.50

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 1.85 за 3 или повќе голови, додека Cash Point нуди 2.15 за 0-2 гола.

За овој натпревар помеѓу Јувентус и Спортинг Лисабон азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Спортинг Лисабон. Доколку сметате дека Јувентус има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на PinnacleSports со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на Dafabet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за Јувентус и Спортинг Лисабон.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk