Спореди ги коефициентите за Окли Каннонс ФК vs Норткоут Сити СК

Во рамките на Викторија Премиер Лига,петок во 10:30 часот ќе играат Окли Каннонс ФК и Норткоут Сити СК

Според букмејкерите, во овој натпревар Окли Каннонс ФК влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има William Hill и Unibet со вредност од 1.80, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на PinnacleSports со вредност од 4.21. За нерешено, ги препорачуваме Marathonbet затоа што само таму е коефициентот 4.25.

За дуелот помеѓу Окли Каннонс ФК и Норткоут Сити СК ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 2.42 – 0-2 гола
William Hill – 1.60 – 3+ голови

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Норткоут Сити СК, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Окли Каннонс ФК и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
Dafabet: 2.08 за Окли Каннонс ФК
PinnacleSports: 1.88 за Норткоут Сити СК

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Окли Каннонс ФК и Норткоут Сити СК.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk