Натпревар на денот: Јувентус vs Фросиноне

петок,15/2 2019 е празник во Италија.Јувентус и Фросиноне во борба за трите бода.

За натпреварот помеѓу Јувентус и Фросиноне, светските букмејкери тимот на Јувентус го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
Interwetten – 1.15
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Ladbrokes и Coral – 29.00

За дуелот помеѓу Јувентус и Фросиноне ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Betsson Sportsbook, Unibet и Nordicbet – 2.65 – 0-2 гола
Ladbrokes, Betway, Coral, skybet, bwin, Sportingbet, Tipico, Betfred и Interwetten – 1.50 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за Јувентус и Фросиноне.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!