No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Фросиноне vs Киево Верона

Во рамките на Серија А,сабота во 16:00 часот ќе играат Фросиноне и Киево Верона За дуелот помеѓу Фросиноне и Киево Верона, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Фросиноне. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Јувентус vs Фросиноне

петок,15/2 2019 е празник во Италија.Јувентус и Фросиноне во борба за трите бода. За натпреварот помеѓу Јувентус и Фросиноне, светските букмејкери тимот на Јувентус го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фросиноне vs Фиорентина

петок,9/11 2018 е празник во Италија.Фросиноне и Фиорентина во борба за трите бода. И покрај тоа што Фиорентина игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet, Betfair SB […]