Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Шибеник vs Истра 1961

Во рамките на 1. ХНЛ,петок во 17:00 часот ќе играат Шибеник и Истра 1961 Неизвесен натпревар во 1. ХНЛ. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Истра 1961. Сепак, ние сме тука да […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ленс vs Дижон

Денес четврток во 18:45 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Ленс и Дижон Во Лига 1 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Ленс и Дижонкој што ќе се игра четврток на 30/5 2019 во 18:45 […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Арсенал

Во рамките на УЕФА Европа Лига,среда во 19:00 часот ќе играат Челзи и Арсенал За дуелот помеѓу Челзи и Арсенал, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Челзи. Имајќи во предвид дека нивните сили се […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Го Ахед Иглс vs Валвијк

Денес вторник во 16:30 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Го Ахед Иглс и Валвијк Денешниот натпревар во Ередивизија помеѓу Го Ахед Иглс и Валвијк би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Дерби Каунти vs Астон Вила

понеделник,27/5 2019 е празник во Англија.Дерби Каунти и Астон Вила во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Дерби Каунти и Астон Вила, букмејкерите го фаворизираат тимот на Астон […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Торино vs Лацио

недела,26/5 2019 е празник во Италија.Торино и Лацио во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Торино е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Фросиноне vs Киево Верона

Во рамките на Серија А,сабота во 16:00 часот ќе играат Фросиноне и Киево Верона За дуелот помеѓу Фросиноне и Киево Верона, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Фросиноне. Имајќи во предвид дека нивните сили […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Троа vs Ленс

Денес петок во 16:00 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Троа и Ленс Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Троа е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Интернационал vs Пајсанду

четврток,23/5 2019 е празник во Бразил.Интернационал и Пајсанду во борба за трите бода. Интернационал е огромен фаворит во натпреварот против Пајсанду. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ден Бош vs Го Ахед Иглс

среда,22/5 2019 е празник во Холандија.Ден Бош и Го Ахед Иглс во борба за трите бода. Дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Ден Бош и Го Ахед Иглс кој што ќе се одигра среда на 22/5 […]