Спореди ги коефициентите за Шибеник vs Истра 1961

Во рамките на 1. ХНЛ,петок во 17:00 часот ќе играат Шибеник и Истра 1961

Неизвесен натпревар во 1. ХНЛ. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Истра 1961. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Шибеник може да по помножете со 2.88 во William Hill и PinnacleSports и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.10 во Tipico, Cash Point, Unibet, bwin и Sportingbet. Највисокиот коефициент за победа на Истра 1961 е во PinnacleSports со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

За натпреварот помеѓу Шибеник и Истра 1961 кој ќе се одигра петок на 31/5 2019 во 17:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
PinnacleSports – 1.65
PinnacleSports – 2.26

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Шибеник да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports и Unibet нуди коефициент 2.00.
За Истра 1961 да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports нуди коефициенти 1.88.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Комплетна понуда на коефициенти за Шибеник и Истра 1961.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk