Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фламенго vs Бахија

четврток,31/5 2018 е празник во Бразил.Фламенго и Бахија во борба за трите бода. Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Фламенго и Бахија би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Истра 1961 vs Вараждин

среда,30/5 2018 е празник во Хрватска.Истра 1961 и Вараждин во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во 1. ХНЛ помеѓу Истра 1961 и Вараждин, букмејкерите сметаат дека Истра 1961 е фаворит […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Динамо Брест vs Днепр Могилев

Во рамките на Вишаја Лига,вторник во 17:45 часот ќе играат Динамо Брест и Днепр Могилев Динамо Брест е огромен фаворит во натпреварот против Днепр Могилев. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Банантс 2 vs Пјуник 2

понеделник,28/5 2018 е празник во Ерменија.Банантс 2 и Пјуник 2 во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Банантс 2 и Пјуник 2, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Банантс 2. Имајќи во предвид […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Тулуз ФК vs Ајачио

Во рамките на Лига 1,недела во 19:00 часот ќе играат Тулуз ФК и Ајачио Според букмејкерите, во овој натпревар Тулуз ФК влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,сабота во 18:45 часот ќе играат Реал Мадрид и Ливерпул Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Реал Мадрид и Ливерпулкој што ќе се игра […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Окли Каннонс ФК vs Норткоут Сити СК

Во рамките на Викторија Премиер Лига,петок во 10:30 часот ќе играат Окли Каннонс ФК и Норткоут Сити СК Според букмејкерите, во овој натпревар Окли Каннонс ФК влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сантос vs Реал Гаркиласо

четврток,24/5 2018 е празник во Меѓународен.Сантос и Реал Гаркиласо во борба за трите бода. Што се однесува до натпреварот помеѓу Сантос и Реал Гаркиласо, букмејкерите го фаворизираат тимот на Сантос. Тоа е така поради што […]

Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Ајачио vs Тулуз ФК

среда,23/5 2018 е празник во Франција.Ајачио и Тулуз ФК во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Лига 1 помеѓу Ајачио и Тулуз ФК, букмејкерите го фаворизираат тимот на Тулуз ФК. […]

Натпревар на денот

Натпревар на денот: КС Алагоано vs Фигуиренсе

Денес вторник во 22:15 дерби натпреварот во Серија Б помеѓу КС Алагоано и Фигуиренсе Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу КС Алагоано и Фигуиренсе акцентот за фаворит го ставаат на […]