Спореди ги коефициентите за Ајачио vs Тулуз ФК

среда,23/5 2018 е празник во Франција.Ајачио и Тулуз ФК во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Лига 1 помеѓу
Ајачио и Тулуз ФК, букмејкерите го фаворизираат тимот на Тулуз ФК. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на 1xbet бидејќи само таму има коефициент 3.22. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.33 на Marathonbet.

Во рамките на Лига 1 очекуваме на дуелот помеѓу Ајачио и Тулуз ФК да бидат постигнати неколку голови.
PinnacleSports ни нуди 2.62 за 3 или повќе голови, додека Interwetten нуди 1.60 за 0-2 гола.

Непредвидливиот натпревар во Лига 1 помеѓу Ајачио и Тулуз ФК му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Ајачио да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 2.56.
За Тулуз ФК да си замине како победник 1xbet и Dafabet наградува со влог помножен по 1.60.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ајачио и Тулуз ФК тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!