Натпревар на денот: Turan-T vs AZAL

Денес среда во 11:30 дерби натпреварот во I Divizion помеѓу Turan-T и AZAL

Што се однесува до денешниот натпревар во I Divizion помеѓу Turan-T и AZAL, букмејкерите сметаат дека Turan-T е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Betway – 2.25
William Hill – 4.33
Unibet – 3.75

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Turan-T и AZAL нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на AZAL и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
10BET: 2.37 за Turan-T
NetBet: 1.54 за AZAL

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Turan-T и AZAL.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk