Спореди ги коефициентите за Хелас Верона vs Интернационале

понеделник,30/10 2017 е празник во Италија.Хелас Верона и Интернационале во борба за трите бода.

И покрај тоа што Интернационале е гостин на дуелот против Хелас Верона, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за победа на Интернационале е 68.6%. Доколку одлуката е да го одиграте овој натпревар во корист на гостинот, тоа направето го на Betway бидејќи имаат најголем коефициент од 1.45. Ако сметате дека изненадувањето е неизбежно на овој натпревар и ќе победи домаќинот, Cash Point нуди коефициент од 8.70. Коефициентот за реми е 5.00 на 1xbet, Marathonbet и Rivalo.com.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.67. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.43.

Комплетна понуда на коефициенти за Хелас Верона и Интернационале.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!