No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Хелас Верона

Во рамките на Серија А,сабота во 13:00 часот ќе играат Јувентус и Хелас Верона За натпреварот помеѓу Јувентус и Хелас Верона, светските букмејкери тимот на Јувентус го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Лацио vs Хелас Верона

Денес понеделник во 19:45 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Лацио и Хелас Верона Квалитетот на тимот и домашниот терен, Лацио го прават фаворит во однос на Хелас Верона. Тој во дуел влегува со шанса […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хелас Верона vs Џенова

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Хелас Верона и Џенова Немаме сомнеж за овој натпревар дека Џенова е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хелас Верона vs Интернационале

понеделник,30/10 2017 е празник во Италија.Хелас Верона и Интернационале во борба за трите бода. И покрај тоа што Интернационале е гостин на дуелот против Хелас Верона, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за […]