Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Хелас Верона

Во рамките на Серија А,сабота во 13:00 часот ќе играат Јувентус и Хелас Верона

За натпреварот помеѓу Јувентус и Хелас Верона, светските букмејкери тимот на Јувентус го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
1xbet – 1.12
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Paddy Power – 36.00

За дуелот помеѓу Јувентус и Хелас Верона ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

William Hill – 4.33 – 0-2 гола
Interwetten – 1.30 – 3+ голови

Комплетна понуда на коефициенти за Јувентус и Хелас Верона.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk