Натпревар на денот: Ајакс vs Јувентус

среда,10/4 2019 е празник во Меѓународен.Ајакс и Јувентус во борба за трите бода.

Дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и Јувентус кој што ќе се одигра среда на 10/4 2019 во 19:00 букмејкерите укажуваат дека силата на Јувентус е поголема во однос на Ајакс. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Ајакс, најголемиот коефициент е 3.30 на bwin. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Betway, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди PinnacleSports во вредност од 2.53.

За натпреварот помеѓу Ајакс и Јувентус кој ќе се одигра среда на 10/4 2019 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Betfair SB – 1.90
1xbet – 2.06

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ајакс и Јувентус тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk