No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ајакс vs Јувентус

среда,10/4 2019 е празник во Меѓународен.Ајакс и Јувентус во борба за трите бода. Дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ајакс и Јувентус кој што ќе се одигра среда на 10/4 2019 во 19:00 […]