Натпревар на денот: Ливерпул ФК vs Манчестер Сити ФК

недела,14/1 2018 е празник во Англија.Ливерпул ФК и Манчестер Сити ФК во борба за трите бода.

Неизвесен натпревар во Премиер лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Манчестер Сити ФК. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Ливерпул ФК може да по помножете со 3.10 во Unibet, William Hill и Betfred и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.75 во Betfred и Fonbet. Највисокиот коефициент за победа на Манчестер Сити ФК е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

За дуелот помеѓу Ливерпул ФК и Манчестер Сити ФК ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Fonbet – 2.65 – 0-2 гола
1xbet – 1.63 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ливерпул ФК и Манчестер Сити ФК тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk