Спореди ги коефициентите за Фламенго vs Бахија

четврток,31/5 2018 е празник во Бразил.Фламенго и Бахија во борба за трите бода.

Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Фламенго и Бахија би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Фламенго. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Фламенго тоа направете го на Marathonbet за да добиете коефициент вреден 1.47. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Rivalo.com и Cash Point со вредност од 4.30. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Betfair SB со вредност од Betfair SB.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Фламенго и Бахија? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 44.4%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 55.6%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Dafabet со коефициент од 2.22. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.77.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Бахија има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Фламенго, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Фламенго, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Marathonbet: 1.82 за Фламенго
Dafabet: 2.15 за Бахија

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Фламенго и Бахија.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk