Натпревар на денот: Бери Таун vs Клифтонвил

четврток,27/6 2019 е празник во Меѓународен.Бери Таун и Клифтонвил во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу
Бери Таун и Клифтонвил, букмејкерите го фаворизираат тимот на Клифтонвил. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Fonbet бидејќи само таму има коефициент 3.75. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.10 на Dafabet.

Во рамките на УЕФА Европа Лига очекуваме на дуелот помеѓу Бери Таун и Клифтонвил да бидат постигнати неколку голови.
PinnacleSports ни нуди 1.91 за 3 или повќе голови, додека Bet 365 нуди 2.05 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бери Таун и Клифтонвил тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk