Натпревар на денот: Ливерпул vs Хадерсфилд Таун

петок,26/4 2019 е празник во Англија.Ливерпул и Хадерсфилд Таун во борба за трите бода.

За натпреварот помеѓу Ливерпул и Хадерсфилд Таун, светските букмејкери тимот на Ливерпул го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
Betsson Sportsbook и Nordicbet – 1.09
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Betfair SB – 51.00

На натпреварот помеѓу Ливерпул и Хадерсфилд Таун се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 4.75. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Dafabet со коефициент од 1.25 .

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ливерпул и Хадерсфилд Таун.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!