No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Дерби Каунти

Денес понеделник во 18:45 дерби натпреварот во Чемпионшип помеѓу Хадерсфилд Таун и Дерби Каунти Што се однесува до денешниот натпревар во Чемпионшип помеѓу Хадерсфилд Таун и Дерби Каунти, букмејкерите сметаат дека Хадерсфилд Таун е фаворит […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Саутемптон vs Хадерсфилд Таун

Во рамките на Премиер лига,недела во 14:00 часот ќе играат Саутемптон и Хадерсфилд Таун Квалитетот на тимот и домашниот терен, Саутемптон го прават фаворит во однос на Хадерсфилд Таун. Тој во дуел влегува со шанса […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Манчестер Јунајтед

Денес недела во 13:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун и Манчестер Јунајтед Букмејкерите „велат“ дека шансите за победа на Манчестер Јунајтед се 76.0% за да си заминат дома со три бода. Најмалку […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ливерпул vs Хадерсфилд Таун

петок,26/4 2019 е празник во Англија.Ливерпул и Хадерсфилд Таун во борба за трите бода. За натпреварот помеѓу Ливерпул и Хадерсфилд Таун, светските букмејкери тимот на Ливерпул го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Тотенхем Хотспур vs Хадерсфилд Таун

Денес сабота во 11:30 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Тотенхем Хотспур и Хадерсфилд Таун Квалитетот на тимот и домашниот терен, Тотенхем Хотспур го прават фаворит во однос на Хадерсфилд Таун. Тој во дуел влегува […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Лестер Сити

Денес сабота во 14:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун и Лестер Сити Што се однесува до натпреварот помеѓу Хадерсфилд Таун и Лестер Сити ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Вулверхемптон Вандерерс

Денес вторник во 19:45 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун и Вулверхемптон Вандерерс Што се однесува на денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Хадерсфилд Таун и Вулверхемптон Вандерерс, букмејкерите го фаворизираат тимот на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Евертон

Во рамките на Премиер лига,вторник во 19:45 часот ќе играат Хадерсфилд Таун и Евертон Немаме дилема за натпреварот помеѓу Хадерсфилд Таун и Евертон. Со оглед на тоа што оваа сезона Евертон игра многу подобро од […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Хадерсфилд Таун vs Манчестер Сити

недела,20/1 2019 е празник во Англија.Хадерсфилд Таун и Манчестер Сити во борба за трите бода. Во рамките на Премиер лига, недела на 20/1 2019 во 13:30 ќе се одигра натпреварот помеѓу Хадерсфилд Таун и Манчестер […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фулам vs Хадерсфилд Таун

Во рамките на Премиер лига,сабота во 15:00 часот ќе играат Фулам и Хадерсфилд Таун Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Фулам и Хадерсфилд Таун, букмејкерите сметаат дека Фулам е фаворит само […]