Спореди ги коефициентите за Морон vs Нуева Чикаго

Во рамките на Примера Б Национал,недела во 18:05 часот ќе играат Морон и Нуева Чикаго

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Морон е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Морон, најдобра понуда ви нуди Unibet со коефициент од 2.70. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Tipico и Bet 365 , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Tipico и Bet 365 единствено во Tipico и Bet 365. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Морон и Нуева Чикаго ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во PinnacleSports со коефициент од 2.98.

Во рамките на Примера Б Национал очекуваме на дуелот помеѓу Морон и Нуева Чикаго да бидат постигнати неколку голови.
Paddy Power и Unibet ни нуди 2.75 за 3 или повќе голови, додека Betsson Sportsbook и Nordicbet нуди 1.46 за 0-2 гола.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Морон да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Unibet нуди коефициент 1.87.
За Нуева Чикаго да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Bet 365 нуди коефициенти 2.05.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Морон и Нуева Чикаго тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk