Спореди ги коефициентите за Бахија vs Виториа

Во рамките на Серија А,недела во 19:00 часот ќе играат Бахија и Виториа

Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Бахија и Виториакој што ќе се игра недела на 22/7 2018 во 19:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Dafabet дава коефициент 1.91, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 4.55. За реми, понудата ја издвојуваме од Marathonbet со вредност од 3.82.

За натпреварот помеѓу Бахија и Виториа кој ќе се одигра недела на 22/7 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet и Dafabet – 1.80
1xbet – 2.13

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Бахија и Виториа нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Виториа и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 1.92 за Бахија
PinnacleSports: 2.03 за Виториа

Комплетна понуда на коефициенти за Бахија и Виториа.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk