Спореди ги коефициентите за Наполи vs Јувентус

Во рамките на Серија А,петок во 19:45 часот ќе играат Наполи и Јувентус

Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Наполи и Јувентуској што ќе се игра петок на 1/12 2017 во 19:45 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Interwetten дава коефициент 2.20, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Betfair SB во вредност од 4.10. За реми, понудата ја издвојуваме од Interwetten со вредност од 3.50.

За натпреварот помеѓу Наполи и Јувентус кој ќе се одигра петок на 1/12 2017 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.95
Dafabet – 2.14

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Јувентус и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.89
Dafabet: 2.16

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Наполи и Јувентус.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!